-0- -1- -2- -3- -4-

/Files/images/Shevchenko200.jpgВ Деражнянській центральній/Files/5.jpg районній бібліотеці відбулися літературні читання «Цілюще джерело Шевченківської музи», присвячені дню народження Тараса Григоровича Шевченка.
Присутніх ознайомили з життєвим і творчим шляхом відомого поета і живописця Тараса Григоровича Шевченка. Працівники відділу обслуговування розповіли про жінок в житті Кобзаря. На заході прозвучали поезії, присвячені жінкам, якими захоплювався видатний поет. Поезії читали самі учасники заходу.
/Files/4.jpg
Присутні мали змогу переглянути документальний фільм про кохання в житті Тараса Григоровича Шевченка. /Files/6.jpgДо заходу в бібліотеці було влаштовано книжково-ілюстративну виставку «Я так ніжно їх любив…». Огляд виставки зробила Коваль А.М. – зав.відділом обслуговування ЦРБ.


Презентація книжкової виставки «Свого сина пам’ятає Україна»

15 січня 2014 року в Деражнянській центральній районній бібліотеці пройшла презентація книжкової виставки: "Свого сина пам'ятає Україна", яка розпочала цикл заходів, присвячених 200- річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. На заході були присутні голова Деражнянської районної державної адміністрації Плюта В.О., заступник голови Деражнянської районної державної адміністрації Малік Л.В., учні старших класів Деражнянської НВК, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, гімназії. Презентацію провела бібліотекар відділу обслуговування Бехта Л.О.
На виставці представлені книги про життя та творчість Т.Г. Шевченка, твори Шевченка видані в різні роки, репродукції живописних робіт Шевченка, художні книги українських письменників про життя і творчість поета. Увазі учасників заходу були рекомендовані книги, які стали лауреатами Шевченківської премії в галузі літератури і мистецтва від 1962 року по 2012 рік. Зокрема збірка «Посвітається» нашого земляка П.М. Гірника.
Крім книг на виставці представлені матеріали про життя і творчість Шевченка на електронних носіях.
На завершення заходу присутнім мали змогу прослухати у виконанні учнів Деражнянської музичної школи, музичні твори Лисенка М.В., який поклав на музику більше 100 творів Т.Г. Шевченка.

/Files/images/Копия DSCN0401.jpg

/Files/images/Копия DSCN0414.jpg

/Files/images/Копия DSCN0417.jpg

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Кiлькiсть переглядiв: 437

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.