МЕРЕЖИВО. Літературні читання в містечках України.

14 вересня в Деражню завітають письменниці Юлія Мусаковська (Львів) і Ганна Осадко (Тернопіль) і поспілкуються з читачами в рамках проєкту Українського ПЕН «Мереживо. Літературні читання в містечках України». Модераторка заходів – Марія Титаренко (Львів). Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Зустріч відбудеться 14 вересня о 13.00 у Центральній міській бібліотеці за адресою вул. Миру, 42.

Юлія Мусаковська – поетка й перекладачка поезії. Авторка 5 поетичних книжок. Лауреатка премії видавництва «Смолоскип» (2010), конкурсу «Коронація слова» (2011) та багатьох інших. Збірки її віршів у перекладах вийшли у Польщі та Швеції. Окремі вірші перекладені понад 30 мовами та опубліковані в антологіях та журналах за кордоном. Перекладає шведську поезію українською та сучасну українську поезію англійською мовою. Членкиня Українського ПЕН.

Ганна Осадко – письменниця, перекладачка, художниця. Проілюструвала понад 70 книжок. Авторка 6 збірок поезії та малої прози (оповідань) і 15 дитячих книжок. Переможниця кількох літературних та мистецьких конкурсів, зокрема проілюстрована нею книжка Івана Андрусяка «Вісім днів із життя бурундука» у 2013 році ввійшла в міжнародний каталог найкращих світових видань «Білі круки». Проводить майстер-класи з мистецтва дітям та дорослим. Членкиня Українського ПЕН.

Марія Титаренко – письменниця, журналістка, лекторка. Засновниця Магістерської програми з медіакомунікацій Українського католицького університету (УКУ). Викладає в УКУ теорію комунікацій, творчопис, сторітелінг, драматургію науки, есеїстику, художній репортаж, публічний виступ та ін. Авторка книжок «Комунікація від нуля. Есеї для Мані» та «Не музи, а м’язи. 50 вправ із творчопису».

Кiлькiсть переглядiв: 109

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.