8 листопада м. Київ в Інституті журналістики Національного університету ім. Тараса Шевченка відбулася наукова конференція присвячена 95 - річчю з дня народження Дмитра Михайловича Прилюка засновника інституту журналістики, а пізніше його декана.

Конференція проходила за участю директора Владимира Владимировича Ризуна, доктора філологічних наук, професора, завідуючого кафедрою соціальних комунікацій, Віктора Івановича НАБРУСКО

заслуженого журналіста України, доцента, кандидата наук, президента Національної радіокомпанії України та інших науковців, професорів, докторів наук, які працювали з Дмитром Михайловичем і тих, які були його учнями, також членів родини: сина - Вячеслава Дмитровича, внучки - Лізи, внука - Дмитра.

На запрошення директора інституту журналістики Різуна В.В. участь у конференції прийняли Стецюк Ю.А. - директор Деражнянської ЦБС, завідуюча бібліотекою - музеєм ім. Дмитра Прилюка - Борсук Валентина Антонівна, які поділилися досвідом роботи по пропаганді творчості Д.М. Прилюка серед жителів краю, спогадами земляків, котрі знали його особисто, увічнення його памяті на Деражнянщині.

Організаторам конференції було вручено коровай, передано в дарунок інститут журналістики та родині Дмитра Михайловича книг "Дмитро Прилюк: незгасле світлодуші", "Деражнянський край крізь призму людських доль" та документальний відео - фільм "Його слід на землі", підготовлені працівниками Деражнянської центральної районної бібліотеки і краєзнавцями району, де йдеться про славетного земляка.

/Files/images/95-Prilyuk.jpg

/Files/images/95-Prilyuk-2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 324

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.