Літературно-музичне свято «Я голос Ваш…»

Кожного року в день народження А.Ахматової проходять традиційні Ахматовські читання. З нагоди 125-річчя від дня народження виджатної поетеси 20 червня 2014 року в селі Слобідка-Шелехівська відбулося літературно-мистецьке свято «Я голос Ваш…». На свято завітали заступники голови райдержадміністрації Вадим Дащенко та Олег Пилипчук.

На заході звучали музичні твори у виконанні симфонічного оркестру, вірші Анни Ахматової російською та українською мовами, вірші інших письменників у перекладі Анни Андріївни. Серед запрошених були письменники, поети, літературознавці зі Львова, Вінниці, Білорусії, представники громадських організацій «Русская община», директори бібліотечних систем області, працівники освіти та шанувальники поезії видатної поетеси.

Слухачі з великим інтересом прослухали розповідь про непросту долю Анни Ахматової. На фоні музикизвучали чудові рядки поезії. Директор літературного музею Анни Ахматової розповіла присутнім про священні місця перебування Анни Ахматової на Поділлі.

Гості та учасники дійства мали змогу ознайомитися з книжково-документальною виставкою, покласти квіти до пам’ятника Анни Ахматової та ознайомитися з експозицією з фондів музею. Пройшлися Ахматівською стежкою та ушанували пам’ять покладанням квітів до могил матері та родичів А. Ахматової на старому сільському кладовищі.

/Files/images/Axm1.JPG

/Files/images/Axm2.JPG

/Files/images/Axm3.JPG

/Files/images/Axm5.JPG

/Files/images/Axm6.JPG

/Files/images/Axm4.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 237

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.