7 квітня2014 року в Деражнянській центральній районній бібліотеці відбулася година - здоров’я: «Молодь обирає здоровий спосіб життя». Захід відбувся для учнів старших класів Деражнянська НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – гімназії. На захід було запрошено лікаря – інфекціоніста – Залуцьку В.В., лікаря – гінеколога – Стахову І.В..

Щорічно у цей день відзначається Всесвітній день здоров’я. Здоров’я – це найвище благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. У наш час здоров’я це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення, як до інших людей, так і до навколишнього середовища. Цими словами звернулась до присутніх Коваль А.М. – завідуюча відділом обслуговування Деражнянської центральної районної бібліотеки.

Перед учнями виступили запрошені лікарі, які розповіли про особисту гігієну, про наслідки шкідливих звичок на організм людини, та запобігання різних інфекційних хвороб.

Присутні на заході переглянули відеофільм: «Шкідливі звички і їх вплив на здоров’я людини». До заходу було влаштовано книжкову виставку «За здоровий спосіб життя», огляд якої зробила Бехта Л.

/Files/images/den_zdorovya.jpg

/Files/images/den_zdorovya1.jpg

/Files/images/den_zdorovya2.jpg

/Files/images/den_zdorovya3.jpg

/Files/images/den_zdorovya4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 259

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.