На шляху до Соборності України

22 січня 2014 року в Деражнянській центральній районній бібліотеці для дорослих відбувся круглий стіл: «На шляху до Соборності України»: До Дня Соборності і Свободи України.

На заході були присутні представники влади, вчителі історії, працівники Деражнянського історичного музею, редактор газети «Життя міста», районна студія телебачення.

Кенц А.І. – заступник міського голови розповів присутнім про історичну ситуацію, яка склалася в той період в Україні. Також він висловив свою думку щодо подій, які зараз відбуваються в Україні.

Свою думку щодо подій української національної революції висловили вчителі історії Яремов М.М, Колодій О.П. .

Долінська Л.Й. – молодший науковий співробітник Деражнянського історичного музею повідомила на заході про наших видатних земляків, які були учасниками української національної революції 1917 – 1922 років.

Вчитель історії - Рудик С.В. був свідком «живого ланцюга» 22 січня 1990 року від Києва до Львова. Він поділився враженнями від тієї обстановки, яка панувала тоді у Києві і єдине прагнення українських людей до єдності і незалежності.

Пиріжок І.Д. – заступник голови райдержадміністрації підсумувавши круглий стіл зробив висновок, що бентежна історія українського народу, який віками боровся за волю, щастя та єдність попри всі трагічні події в своїй історії збереже свою незалежність і національну гідність.

Бібліограф Деражнянської центральної районної бібліотеки – Мороз О.В. – зробила огляд книжкової виставки: «Україна – соборна держава», яка була влаштована до заходу.

/Files/images/Sobornist1.JPG

/Files/images/Sobornist2.jpg

/Files/images/Sobornist3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 255

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.