2014 рік був оголошеним роком Т.Г. Шевченка. Деражнянська центральна районна бібліотека для дорослих провела ряд заходів присвячених великому генію українського народу, а також прийняла участь у конкурсах, оголошених Хмельницькою універсальною науковою бібліотекою імені М. Островського «Шевченко йде дорогами Поділля», та оголошеного обласною юнацькою бібліотекою у літературному конкурсі «Читаймо Тараса, учімося в нього». Конкурс проводився серед молоді 14-21 років, які є читачами сільських бібліотек та бібліотек м. Деражні.
В конкурсі прийняли участь 19 сільських бібліотек та районна бібліотека, було представлено 29 робіт.
За підсумками першого етапу конкурсу компетентне журі визначило найкращі роботи представлені сільськими бібліотеками, де
І місце - Флерчук Богдан Леонідович житель села Коричинці за його вірші;
ІІ місце - Борисюк Владислав житель смт. Лозове, за вірші;
ІІІ місце - Чорна Наталя жителька села Копачівка, за твір «Віра в щасливе майбутнє України».
На ІІ тур були подані роботи учениць ЗОШ №1 І-ІІІ ст Голуб Вікторії та Барабаш Дарини.
За підсумками конкурсу в ІІ етапі обласного літературного конкурсу: «Читаймо Тараса, учімося в нього», номінація «Проза», який проводився до відзначення 200 – річчя з дня народження Т.Г. Шевченка, учениця 10 класу ЗОШ №1 І-ІІІ ст Голуб Вікторія зайняла ІІІ місце.
10 березня 2015 року під час проведення урочистостей з нагоди дня народження поета Голуб Вікторію було нагороджено дипломом та книгою, де вміщено її твір.
/Files/images/IMG_3293.JPG
/Files/images/IMG_3301.JPG
Барабаш Дарині було вручено подяку за участь в цьому конкурсі.

wym-1426080343816

Кiлькiсть переглядiв: 272

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.