Девочка с ноутбукомОстанні події

/Files/images/цо.jpg

Бібліотека продовжує працювати в проекті "Дія. Цифрова освіта".

Допомагаємо оформити виплати від Міжнародних та благодійних фондів.

Найвищою відзнакою пошани - Орденом Почесного легіону – Франція нагородила українську поетесу Ліну Костенко. Цю нагороду резидент країни присуджує за військові або цивільні заслуги. Іноземців же нагороджують, якщо вони служать Франції. Посол Франції відзначив: Ліна Костенко - ключова фігура української літератури 20 століття. Вона активна учасниця руху дисидентів-шістдесятників, завжди відкрито захищала переслідуваних українських митців, а пізніше - підтримувала мітингувальників під час Помаранчевої революції та Революції Гідності.

/Files/images/ліна костенко.jpg

Лі́на Васи́лівна Косте́нко — українська письменниця, поетеса-шістдесятниця. Лауреатка Шевченківської премії, Премії Антоновичів, Ордену Почесного легіону. У радянські часи брала активну участь у дисидентському русі, за що була надовго виключена з літературного процесу

5 травня 2022 року -115 років від дня народження української письменниці Дарини Макогон, яка увійшла в літературу під іменем Ірина Вільде. Воно означало бути нескореною, неприборканою. Читачі пам’ятають Вільде за романом „Сестри Річинські”, який вона писала майже все життя. Доля не раз розлучала і знову зводила Ірину Вільде з її коханим чоловіком Євгеном Плолотнюком . А в 1943–му році німецькі окупанти забрали його назавжди. Через тридцять років могилу батька знайшов син Ірини Вільде - Ярема, але вона до цього часу не дожила. Про нелегкі повороти долі в житті письменниці Ірини Вільде - в документальному серіалі „Гра долі” від студії «ВІАТЕЛ» з ведучою Наталкою Сопіт.

YouTube ГРА ДОЛІ:youtube.com/c/ГРАДОЛІ

/Files/images/IMG_3784.JPGМинулий рік

/Files/images/thumb_489_news_billboard.jpgПодії 2013

Кiлькiсть переглядiв: 1624

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.