Лозівська селищна бібліотека заснована у 1948 році,як бібліотека торфопідприємства. Невеликий фонд бібліотеки був створений за рахунок коштів торфопідприємства. Першим бібліотекарем була Бергнер Євгені Іларіонівна. Вона мала музичну освіту і виступала в свій час в Московському Великому театрі , у селище потрапила під час окупації. В бібліотеці працювала на суспільних засадах. У 1949 році у селищі була створена селищна рада,яка надалі почала опікуватися розвитком місцевої культури. Тепер фонд бібліотеки почав поповнюватися не тільки за рахунок коштів торф кому,але і за рахунок коштів селищної ради.

З 1948 року по 1976 рік у бібліотеку надійшло 9000 тисяч книг придбаних за рахунок коштів торфопідприємства, 11 тисяч книг придбаних за рахунок коштів селищної ради. З 1960 року по 1965 рік бібліотеку очолювала Кісілюк Ларіса Павлівна.

З 1965 по 1999рік завідуючою працювала Ватич Валентина Феодосівна. З 1999 року Лозівську селищну бібліотеку очолює Ревуцька Людмила Петрівна. Фонд бібліотеки нараховує 10 тис примірників.

З 2000 року бібліотека отримала нове приміщення і при бібліотеці була створена краєзнавча світлиця,що дало змогу вивести роботу бібліотеки на новий рівень.

У 2011 році завдяки участі бібліотеки у програмі «Бібліоміст»,бібліотека отримала комп’ютерне обладнання та безкоштовний доступ до мережі «Інтернет». Сьогодні у бібліотеці крім традиційних надаються і новітні послуги користувачам.

Кiлькiсть переглядiв: 314

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.